Outsourcing

Zaoberáte sa myšlienkou presunúť náročné personálne oblasti vo Vašom podniku na niekoho iného? Job Impulse koordinuje a realizuje outsourcingové riešenia šité na mieru. Postaráme sa o všetko od naplánovania celého procesu až po jeho realizáciu. Vy sa môžete plne venovať podnikaniu, všetko ostatné môžete nechať na nás.

V oblasti logistiky, montáže, balenia a pod. zorganizujeme náročné personálne procesy a to tiež aj v malých podnikoch, ktoré viac podliehajú výkyvom na trhu. Na základe koncepčných riešení prevezmeme flexibilne na vlastnú zodpovednosť celú oblasť činnosti v podniku.

Či na Slovensku alebo v zahraničí, pri presune časti alebo aj celej výroby je pre Vás Job Impulse spoľahlivý a správny partner. Zaistíme pre Vás jednotlivé procesy alebo aj celú výrobu na Vami určenom mieste. Už roky pôsobíme na medzinárodnej úrovni a máme zastúpenia na veľa miestach v Európe, kde sme znalý miestnych pomerov. Preto sme pre Vás vždy v danom regióne správnym partnerom a aj preto Vám dokážeme v danom regióne vždy sprostredkovať skvelých zamestnancov.

Vášu kontaktnú osobu

Tu nájdete kontaktné údaje na Vášu kontaktnú osobu.

 
JobTicker
Domov Kontakt Impressum