Personálne poradenstvo

Hľadáte odborný a riadiaci personál? Dávate dôraz na fundované znalosti a viacročnú prax? Máme pre Vás riešenie: Direct Search .

Na základe našich 10 – ročných skúseností už vieme kde hľadať. Oslovíme tých správnych ľudí či sú doma, či v zahraničí. Direct Search je najefektívnejšia metóda ako nájsť vhodných odborných a riadiacich pracovníkov.

Pre úspech je potrebná dokonalá príprava. Spolu s Vami zostavíme profil hľadaného kandidáta. Z neho vyvinieme komplexný popis pozície, kde sú obsiahnuté nie len odborné znalosti, ale aj sociálne kompetencie, ktoré musí kandidát mať. Tým dosiahneme, že hľadaný kandidát bude absolútne vhodný do Vašej spoločnosti.

Prostredníctvom Direct Searchu investujete drahocenný čas do hľadania najefektívnejšie. Naši experti Vám sprostredkujú kandidátov, ktorý by prichádzali do úvahy a to v rámci celej Európy. Vy rozhodnete, ktorých  následne oslovia a v rozhovore s nimi objasnia ich kvalifikáciu a vhodnosť na danú pozíciu. Na základe našej prezentácie so všetkými relevantnými podkladmi sa Vy rozhodnete, ktorých kandidátov pozvete na osobný pohovor. Všetko sa samozrejme deje na báze najvyššieho stupňa dôvernosti.

Vášu kontaktnú osobu

Tu nájdete kontaktné údaje na Vášu kontaktnú osobu.

 
JobTicker
Domov Kontakt Impressum